Najnowszy

Jaki czytnik e-book wybrać?

Alarmujące dane dotyczące czytelnictwa wskazują, że od 3 do 5 Polaków powyżej 15 roku życia nie przeczytało w ciągu roku ani jednej książki. Czy e-book i czytnik są w stanie zmienić tę statystykę? Producenci czytników i wydawcy e-booków rozwijają ten rynek w dużym tempie, udoskonalając czytniki i aplikacje do czytania tak, aby

Czytaj więcej...

Sposoby słuchania muzyki


Branża muzyczna przechodzi w ostatnim okresie rewolucję. Zdecydowanie spadło zainteresowanie konsumentów kupnem płyt CD, a rekordy popularności biją serwisy pokroju Spotify, Tidal czy Youtube. Spowodowane jest to wzrastającym tempem życia ludzi. Płyty CD służą głównie do słuchania muzyki w domu lub w samochodzie – tam, gdzie mamy

Jaki czytnik e-book wybrać?

Data publikacji: 26.04.2021
Autor: soundnews

Alarmujące dane dotyczące czytelnictwa wskazują, że od 3 do 5 Polaków powyżej 15 roku życia nie przeczytało w ciągu roku ani jednej książki. Czy e-book i czytnik są w stanie zmienić tę statystykę? Producenci czytników i wydawcy e-booków rozwijają ten rynek w dużym tempie, udoskonalając czytniki i aplikacje do czytania tak, aby zachęcić do ich kupna.

Obecne modele czytników e-książek proponowane przez rynek są wyposażone wfunkcje nie tylko czytania. Różnorodność wyposażenia i mnogość funkcji uzależniona jest od producenta czytnika, a pamięć, w jaką wyposażony jest czytnik sięgać może nawet 8 GB. Jaki zatem czytnik wybrać? Na rynkunajbardziej popularnym są czytniki z rodziny Kindle, Kobo, PocketBook iInkBook.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło „czytnik e-book”, otrzymacie mnóstwo hasełi odnośników do stron, na których w sposób szczegółowy będą opisane dane techniczne. Warto zapoznać się z tym, co proponuje rynek, a następnie wybrać te funkcje, które uważacie za niezbędne. Po takiej selekcji wybór czytnika powinien być już prostą sprawą.


Tagi:

Jaki czytnik e-book wybrać? All rights reserved!